
Megkaptam első blog díjamat
Cseresznyevirágtól!
Nagyon szépen köszönöm. :-)
1. Ha valaki adja, én elfogadom ellenvetés nélkül.
2. A logót kirakom a blogomban.
3. A szabályokat kirakom a blogomban.
4. Megnevezek 6 másik blogot akiknek átadom a címet.
5. Kitöltöm a tesztet, és kirakom a blogomba.
6. Megnevezem, hogy kitől kaptam és színes betűkkel kirakom a blogomba.
Becenév: Ildi, a családomnak Ildike :-)
Lakhely: Hódmezővásárhely
Születési hely: Hódmezővásárhely
Magasság: 168 cm
Névnap: március 10
Foglakozás: értékesítő vagyok az egyik mobil cégnél és szépítek
Testvér: egy bátyám van
Anyanyelv. magyar
Beszélt nyelv. angol, de csak nagyon kicsit
Gyűjtemény: gyöngy, ékszer és könyv gyűjteményem van, régebben szalvétát is gyűjtöttem
Iskola: kereskedelmi szakközépiskola, kozmetikus szakképzés
Kedvencek: gyöngyfűzés mellett az olvasás kapcsol ki nagyon és a zenehallgatás, szeretek
bringázni, kirándulni
Zsebpénz: nagyon kevés van :-)
Kívánság. ne legyenek családi, munkahelyi, egészségi és anyagi problémáim. :-)
Háziállat: Vilmos - a félperzsa kandúr
Röviden ennyit rólam. :-)
Akiknek továbbadom
NemVal,
Meli Beads, Orsina,
Magyar Gabriella,
Tiszi, Anikó