A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Díj. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Díj. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. december 16., péntek

Szülinapos játék - Kateee


Következő szülinaposunk Kateee volt és ezt a kis szettet készítettem neki.
Boldog szülinapot :)

2011. március 22., kedd

Baráti ölelés


Cseresznyevirág megtisztelt ezzel a kedves dicsérettel.
Köszönöm, nagyon kedves vagy.

A díj továbbadásának szabályai:
Linkelj be öt embert akiknek továbbadod a díjat és indokold meg pár szóban, hogy miért is gondolod úgy, hogy odaadod nekik ezt a nem is díjat, hanem inkább ölelést, vagyis talán a legjobb szó erre, hogy egy "igazi dicséret és egy virtuális ölelés" -t.
Egy ölelés mindig jól jön, úgyhogy akkor most ezt én is tovább adnám:

Cimbilimbi, Edit, Adri (Málna gyöngyei), Rozetta, Timike
Köszönöm a kedves szavaitokat és segítségeteket.





2011. január 29., szombat

Díjat kaptam2 :)

Kreatív Díj "ARTE Y PICO"


Ismét díjat kaptam, ezúttal Timike (Csillagporta) tisztelt meg vele.
Nagyon szépen köszönöm.

Az én díjazottjaim: Poé, Zsuzsi, Mariawolf, Erga, Hegyi Tamás.

2011. január 23., vasárnap

Díjat kaptam :)


Nagyon köszönöm az elismerést Veronikának és Almadának. :)

A díjra vonatkozó szabályok:

1. Köszönd meg akitől kaptad.
2. Tedd ki a logót a blogra.
3. Linkeld be, akitől kaptad.
4. Add tovább további hét blogosnak.
5. Linkeld be őket.
6. Hagyj náluk megjegyzést, értesítsd őket.
7. Árulj el magadról hét dolgot.

A hét dolog magamról:

1. Nagyon szeretem a családomat, örülök, hogy vannak nekem.
2. Gyöngyfüggő vagyok.
3. Szeretem a tavaszt.
4. Táska és cipőmániás vagyok.
5. Szeretek kirándulni és olvasni.
6. Kedvenc színeim: lila, kék, zöld, mályva, türkiz.
7. Szeretem a gyertyákat, illóolajokat.

Az én választottjaim: Kera, Batorba, Cimbilimbi, Cseresznyevirág, Jutka, NemVal, Rozetta.

2010. augusztus 31., kedd

Barátság díj!


Díjat kaptam! Ezúttal Rozetta tisztelt meg vele, nagyon köszönöm. :-)
Aranyos vagy, hogy rám is gondoltál. :-)
Küldöm mindenkinek, aki látogatja az oldalamat.

2010. augusztus 24., kedd

Barátság díj!


Poé és Cseresznyevirág is megtisztelt a barátság díjjal. Nagyon köszönöm mindkettőtöknek, nagyon jól esett. :-)
Akiknek én továbbítom a díjat:
Málna
NemVal
Magyar Gabi
FDékszer
Küldöm Évának és Veronikának is,
valamint küldöm mindenkinek aki ellátogat hozzám. :-)
Köszönöm, hogy jöttök a kommenteket a segítségeteket. :-)

2010. június 16., szerda

Díjat kaptam! :-)


Megkaptam első blog díjamat Cseresznyevirágtól!
Nagyon szépen köszönöm. :-)

1. Ha valaki adja, én elfogadom ellenvetés nélkül.
2. A logót kirakom a blogomban.
3. A szabályokat kirakom a blogomban.
4. Megnevezek 6 másik blogot akiknek átadom a címet.
5. Kitöltöm a tesztet, és kirakom a blogomba.
6. Megnevezem, hogy kitől kaptam és színes betűkkel kirakom a blogomba.

Becenév: Ildi, a családomnak Ildike :-)
Lakhely: Hódmezővásárhely
Születési hely: Hódmezővásárhely
Magasság: 168 cm
Névnap: március 10
Foglakozás: értékesítő vagyok az egyik mobil cégnél és szépítek
Testvér: egy bátyám van
Anyanyelv. magyar
Beszélt nyelv. angol, de csak nagyon kicsit
Gyűjtemény: gyöngy, ékszer és könyv gyűjteményem van, régebben szalvétát is gyűjtöttem
Iskola: kereskedelmi szakközépiskola, kozmetikus szakképzés
Kedvencek: gyöngyfűzés mellett az olvasás kapcsol ki nagyon és a zenehallgatás, szeretek
bringázni, kirándulni
Zsebpénz: nagyon kevés van :-)
Kívánság. ne legyenek családi, munkahelyi, egészségi és anyagi problémáim. :-)
Háziállat: Vilmos - a félperzsa kandúr
Röviden ennyit rólam. :-)

Akiknek továbbadom
NemVal, Meli Beads, Orsina, Magyar Gabriella, Tiszi, Anikó